0 głosów
271 wizyt
Klientka chce 3 różne kalendarze do bukowania 3 różnych pokoi. Jak to najlepiej rozwiązać? Stworzyć 3 podstrony i na każdej umieścić kalendarz? Czy wtyczka np. easy appointments czy inna, której nie znam daje taką możliwość? Czy można uzyskać 3 różne kalendarze przypisane do pokoju? Mam zagwozdkę. Daj znać, czy jest proste rozwiązanie :)
w Miscellanea - różności przez użytkownika lucy (310) | 271 wizyt

1 odpowiedź

+1 głos
Trochę za mało informacji. Co to znaczy 3 różne kalendarze?

Czym mają się różnić? Mają mieć rozdzielone linie czasu? różne silniki? różny wygląd? separowany dostęp redaktorów do zamówień? a może tylko 3 różne strony z formularzem do wprowadzania rezerwacji.

Ważne co klientka chce osiągnąć bo to wyznaczy kierunek UX tego przedsięwzięcia np. czy jedna wspólna uniwersalna formatka kalendarza rezerwacji i dodatkowa opcja wybierz pokój, czy 3 formatki dedykowane do poszczególnych pokojów (np. przy opisach) ale dzięki temu już bez pola wyboru pokoju przez co przyjaźniejsze dla klienta.
przez użytkownika arek (1.2k)
I widzisz - znaleźliśmy błąd w oprogramowaniu! Musze zadawać konkretniejsze pytania ;)
zdecydowanie chodzi o 3 formatki dedykowane do poszczególnych pokojów (np. przy opisach) z kalendarzem pokazującym dostępność pokoju ale dzięki temu już bez pola wyboru pokoju przez co przyjaźniejsze dla klienta.

To jest sekcja Q&A w serwisie WPomoc.

Jej przeznaczeniem jest rozszerzać tematykę postów o pytania czytelników. Ma pomagać w przypadku kiedy coś w poście nie zostało dopowiedziane lub jest przedstawione niezrozumiale.
BTW to dobre miejsce żeby np. przedstawić odmienny punkt widzenia niż zaprezentowany w poście przez Autora.
34 pytań
15 odpowiedzi
3 komentarzy
7 użytkowników