0 głosów
189 wizyt
Chcę stworzyć Landing page czy WordPress nadaje się na taki typ strony? Czy można na nim postawić serwis z taką długą stroną sprzedażową? a może z kilkoma takimi stronami?
w Redaktor przez użytkownika aspo (140) | 189 wizyt

1 odpowiedź

0 głosów
Na potrzeby budowy stron o stałej treści, stron które nie są modyfikowane używanie WordPressa nie ma sensu bo jest wolniejszy niż czysty html, bardziej zasobożerny i co najbardziej uciążliwe wymaga opieki aktualizacji. Przy takich stronach praktycznie cały jego potencjał jest zmarnowany a koszta utrzymania nie maleją :( Stron napisanych w htmlu w odróżnieniu od WP nie trzeba aktualizować, zabezpieczać itd...

Da się pojechać ciężarówką z przyczepą do najbliższego sklepu po bułki i mleko na śniadanie, ale to zazwyczaj nie ma sensu.

Popełniłem prezentację w podobnym temacie https://www.slideshare.net/bibliotekarz/landing-page-prosto-z-gutenberga-145967618
przez użytkownika arek (1.2k)

To jest sekcja Q&A w serwisie WPomoc.

Jej przeznaczeniem jest rozszerzać tematykę postów o pytania czytelników. Ma pomagać w przypadku kiedy coś w poście nie zostało dopowiedziane lub jest przedstawione niezrozumiale.
BTW to dobre miejsce żeby np. przedstawić odmienny punkt widzenia niż zaprezentowany w poście przez Autora.
34 pytań
15 odpowiedzi
3 komentarzy
7 użytkowników